X MAS GALA 2018

 

Ve spolupráci s BVA International připravujeme vánoční koncert, na kterém zazní nejslavnější vánoční melodie a koledy v interpretaci Štefana Margity, Kateřiny Kněžíkové, Jiřího Brücklera, Filharmonie Hradec Králové a dětského sboru Jitro pod taktovkou Roberta Jindry

Projekt X MAS GALA je pokračováním úspěšné série pražských předvánočních operních galakoncertů, které společnost BVA International realizovala v uplynulých deseti letech. K přípravě projektu X MAS GALA se vedle úspěšného CD Štefana Margity XMAS, za kterou obdržel zlatou desku, staly inspirací také tradiční vídeňské vánoční koncerty pod názvem „Christmas in Vienna", které se svým věhlasem staly díky CD a TV záznamům již tradiční součástí vánoční atmosféry. Význam vídeňského projektu vystihl například José Cura, když řekl: „Každý si chce alespoň jednou v životě zazpívat na Christmas in Vienna.".

 

Tuto inspiraci a tradici se pokusíme uskutečnit také v předvánoční Praze, v jednom z nejkrásnějších pražských koncertních sálů. Pozvání k účinkování na koncertě letos přijal světoznámý tenorista Štefan Margita, který si k účinkování přizval další dva hosty: sopranistku Kateřinu Kněžíkovou a barytonistu Jiřího Brücklera.

18. PROSINCE 2018, OBECNÍ DŮM V PRAZE, 19:30 HOD. PŘEDPRODEJ VSTUPENEK V SÍTI TICKETMASTER.CZ NEBO V KANCELÁŘI AGENTURY CAMERATA S.R.O. ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +420 777 856 689, SENOVÁŽNÉ NÁM. 23, 110 00, PRAHA 1)

 Sledujte nás na Facebookuhttps://www.facebook.com/XMASGALAPRAHA/