Projects

VoiceWise Markéty Cukrové

Markéta Cukrová přichází se sérií vlastních intezivních víkendových kurzů, které se budou konat pod názvem VoiceWise Markéty Cukrové v inspirativním prostředí pražské Střechy Lucerny. Kurzy jsou určeny studentům zpěvu na středoškolské, vysokoškolské i postgraduálním úrovni. Více informací v detailu události.

ZROZENÍ - Vánoční koncert Dagmar Peckové se souborem Musica Bohemica

Zrození je název vánočního koncertního turné Dagmar Peckové, které připravila spolu s Jaroslavem Krčkem a souborem Musica Bohemica. Turné bude zakončeno v Praze 20. a 22. prosince v kostele sv. Šimona a Judy, kde bude navíc jako host soubor Gentlemen Singers.

X MAS GALA 2018

Ve spolupráci s BVA International připravujeme vánoční koncert, na kterém zazní nejslavnější vánoční melodie a koledy v interpretaci Štefana Margity, Kateřiny Kněžíkové, Jiřího Brücklera, Filharmonie Hradec Králové a dětského sboru Jitro pod taktovkou Roberta Jindry

Czech Christmas Mass

This is an unusual rendition of the famous Czech Christmas Mass by J.J. Ryba. The story of the play takes place in a nativity set with figures of Joseph and Mary with the infant, as well as the well-known figures of journeyman and master, the Three Kings, shepherd, pilgrims etc.. The direction of the piece tries to incorporate these texts from the famous mass into a story format, in a non-traditional way.

Bouquet

A stage performance of Kytice, a series of solo compositions, mixed and children's choirs, and a symphony orchestra for folk texts form this suggestive statement which touches upon the eternally valid values in human life.