Projekty

VoiceWise Markéty Cukrové

Markéta Cukrová přichází s jediným podzimním termínem jejích víkendových interpretačních kurzů s názvem VoiceWise Markéty Cukrové , které se tentokrát budou konat v příjemném prostředí pražské ZUŠ Ilji Hurníka na Vinohradech. Kurzy jsou určeny studentům zpěvu na středoškolské, vysokoškolské i postgraduálním úrovni. Více informací v detailu události.

 

Dagmar Pecková a Musica Bohemica: EXALTATIO

Exaltatio je nový vánoční projekt Dagmar Peckové navazující na úspěšnou Zlatou desku a vánoční turné Nativitas/Zrození (2019).  Podobně jako první díl, i Exaltatio přichází s výběrem nejkrásnějších českých, moravských a evropských vánočních koled a písní v podání Dagmar Peckové a souboru Musica Bohemica pod taktovkou Jaroslava Krčka.

Česká mše Vánoční - scénické provedení

Scénické ztvárnění známé vánoční mše J. J. Ryby "Hej mistře" je svým způsobem ojedinělým projektem. Děj inscenace se odehrává kolem jesliček s postavami Josefa a Marie s děťátkem, dále se zde objevují známé postavy Tovaryše, Mistra, Tří králů, Pastýře a Poutníků. Režie se snaží netradičním způsobem zachytit texty této známé mše do dějové podoby.